اجرای ساختمان در اصفهان

اکیپ حرفه ای برای اجرای ساختمان در اصفهان

اگر به دنبال اجرای ساختمان در اصفهان با کیفیت و هزینه های نهایی غیر قابل رقابت هستید به درستی وارد این صفحه شده اید.

یک اجرای ساختمان در اصفهان ، وقتی اصولی است که با یک طراحی نقشه ساختمان حرفه ای شروع بشود و در واقع مزیت مجموعه ما در این است که بهترین مهندسین محاسب نظام مهندسی استان اصفهان مجری تهیه نقشه ساختمان برای پروژه های ساختمانی ما هستند.

طراحی ساختمان به شکل اصولی ، سرانجام منجر به فرایند سبک سازی ساختمان می شود که این امر موجب کم کردن هزینه اجرای ساختمان می شود و با صرفه جویی ریالی در بحث انجام کارهای ساختمانی به نفع شما تمام می شود .

اگر به دنبال اجرای ساختمان در اصفهان با کیفیت و هزینه های نهایی غیر قابل رقابت هستید به درستی وارد این صفحه شده اید.

اگر به دنبال اجرای ساختمان در اصفهان با کیفیت و هزینه های نهایی غیر قابل رقابت هستید به درستی وارد این صفحه شده اید.

هزینه اجرای ساختمان در اصفهان چقدر است ؟

پاسخ به سوال هزینه اجرای ساختمان در اصفهان که مثلاً به ازای هر متر مربع چقدر است، در ابتدای امر کار ساده ای نیست و بستگی به نوع طراحی نقشه ساختمان شما و مصالح به کار رفته دارد.

یک پیمانکاری ساختمان در اصفهان که دلسوز کارهای ساختمانی شما باشد؛ هرگز کیفیت بالای مصالح و لوازم شایسته که باید در ساخت ساختمان شما مصرف شود را فدای کم کردن هزینه و سود بیشتر نمی کند.

خصوصاً توجه کنید که شما ممکن است هرگز از کیفیت بسیاری از مصالح و لوازم مصرفی مانند لوله های زیر کار به دلیل به کار رفتن آنها در عمق ساختمان مطالع نشوید و فاجعه کار وقتی روشن می شود که عیبی در ساختمان رخ دهد و آنوقت مانند روز مکافات عمل همه چیز رو شده و جبران آن ناممکن و یا بسیار هزینه بر است.

اجرای سفت کاری ساختمان در اصفهان

اجرای سفتکاری نخستین مرحله از عملیات اجرایی ساخت ساختمان و به قول عوام ساخت و ساز می باشد. در این خصوص اولین مرحله اجرای فنداسیون است که این بخش توسط اکیپ آرموتور بندی انجام می‌شود.

در صورتی که طراحی ساختمان که توسط طراح ساختمان انجام شده بر اساس اسکلت فلزی انجام شده باشد، ابتدا آرموتور بندی انجام شده و با صفحه گذاری و بتن ریزی این مرحله به پایان می‌رسد و در پایان صفحه ستون‌ها برای اجرای اسکلت فلزی آماده می‌باشند.

در شق دیگر در صورتی که  طراح ساختمان ، طرحی ساختمان را بر اساس اسکلت بتنی مد نظر داشته باشد، مرحله اجرای فنداسیون با اجرای اسکلت بتنی و سقف بندی دنبال خواهد شد.

پس نتیجتاً سفت کاری ساختمان شامل مراحلی نظیر کندن پی ساختمان،  بتن ریزی پی ساختمان، نصب ستون ها، تیغیه چینی دیوار ها و در نهایت احداث سقف ساختمان می باشد.

اجرای نازک کاری ساختمان در اصفهان

اجرای نازک کاری شامل کلیه عملیات اجرایی به جز سفت کاری می باشد، موارد نازک کاری عبارتند از:  اندودکاری، عایق کاری، سنگ کاری، کاشی کاری، نقاشی، برقکاری، تاسیسات، نصب در و پنجره می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *