احداث مجتمع خدمات رفاهی

ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی

جذب و هدایت بخش خصوصی به سرمایه گذاری در ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی در حاشیه راه های ارتباطی کشور، یکی از مهمترین محورهای برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای  به منظور ساماندهی تاسیسات منفرد و پراکنده در حاشیه را هها و فراهم آوردن رفاه و آسایش بیشتر برای مسافران و رانندگان بخش حمل ونقل عمومی است . دریافت موافقت اصولی اولین گام متقاضیان ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی است که پس از پایان ساخت و ساز ، متقاضی نسبت به دریافت پروانه فعالیت و بهره برداری اقدام می نماید .

ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی از جمله سرمایه گذاری پر سودی است که علیرغم بازده سریع و مشتریان پرو پا قرص متاسفانه نسبت به آن کم توجهی شده است.

جای تاسف دارد که اغلب مردم ما سرمایه گذاری را فقط ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه تولیدی می دانند و وقت و سرمایه خود را تلف تولید چند باره محصولات اشباع شده در بازار کرده و نهایتاً بهره ای مناسب را از سرمایه گذاری خود نمی برند.

 البته بحث سرمایه گذاری در زمینه تولید و صنعت خود مقوله داغی است و تولید مناسب خود هم ایجاد درآمد و سود قابل توجه می کند و هم مشکلات بیکاری و … حل می کند و مطرح کردن این موضوع به منزله کنسلی کارخانه تولیدی و به جایش ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه تولیدی نیست.

ساخت سازه و ساختمان های مرتبط با مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی

ساخت و ساز و اصولاً ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی باید با توجه به کاربری خاص رفاهی و جاده ای که این دست مجتمع ها باید برای مسافران در جاده قرار است انجام دهد از این رو طراحی و ساخت چنین مجتمع هایی مهارت خاص معماری و سازه ای خود را می طلبد.

ما یک تیم بسیار قوی سازه ای و معماری جهت ساخت یک چنین مجمتع هایی داریم و پیشنهادمان سازه های فلزی با معماری های نوین و فضا سازی های سنتی داخل می باشد: تماس جهت مشاوره

4 دیدگاه در “احداث مجتمع خدمات رفاهی

 1. شومینه گفت:

  بله کاملا درسته احداث مجتمع های این چنینی سرمایه گذاری پرسودی ست.
  ممنون بابت مطلب مفیدتون.

 2. مطلب بسیار خوبی بود.ممنون .اگر علاقه دارید در نتایج
  جست و جو بهتر دیده شوید حتما به وبسایت ما سر بزنید

 3. ممنون.مطالب شما واقعا عالی و به روز هستند.خسته نباشید-

 4. سلام.من همیشه مطالبتون رو دنبال میکنم.وبسایت خیلی خوبی
  دارید.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *