دانلود طرح توجیهی

 دانلود طرح توجیهی مورد نظر به این صورت می باشد که مبلغ کالای خریداری شده خود را  را به شماره کارت و یا شماره حساب  نام آقای امید-جهانمرد مدیریت شرکت واریز فرمایید و فیش واریز وجه را از طریق تلگرام 09133133941 برای شرکت ارسال نمایید .

در روزهای کاری در طی ساعات کاری و (20:00-17:30یا14:00-9:30) حداکثر یک ساعت پس از واریز وجه فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال می شود . در صورتی تعداد فایل های مورد نیاز شما بیش از یکی باشد، تخفیفی جهت خرید داده می شود که درباره کم و کیف آن می توانید با شرکت تماس برقرار نمایید.

طرح توجیهی فنی -اقتصادی عامل مهمی در موفقیت اجرای کسب و کار اعم از احداث کارخانه و تولید است.

طرح توجیهی فنی -اقتصادی عامل مهمی در موفقیت اجرای کسب و کار اعم از احداث کارخانه و تولید است.

قبل از دانلود طرح های توجیهی ارائه شده در این وب سایت در نظر داشته باشید که این طرح های توجیهی اکثراً طرح های بسیار جامع و بالای یکصد صفحه و کاربردی هستند که توسط مراکز معتبری تهیه شده اند.

  دقت بفرمایید که طرح های توجیهی ارائه شده در این سایت همگی نمونه هایی جهت آشنایی با کسب و کار و حرفه های صنعتی و تولیدی می باشد که می خواهید وارد آن بشوید و یا کارخانه خود را تاسیس نمایید.

همچنین ظرفیت طرح ها و سایر شاخصه های آنها بر اساس عددی تنظیم شده که سودآوری آن را تضمین کند و در صورتی که بخواهید طرحی دقیقاً با مشخصات مورد نظر برای ارزیابی خود و یا بانکی که قرار است تسهیلات پرداخت نماید انجام دهید، این شرکت آمادگی خود را جهت تهیه طرح های توجیهی سفارشی اعلام می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *