درباره ما

شرکت جهان پیوند آریا از سال 86 در حدود یک دهه در زمینه مشاوره و پیمانکاری احداث و راه اندازی  مجتمع های سرمایه گذری اعم از تولیدی ( کارخانجات ) ، گردشگری، کشاورزی و تجارت و بازرگانی فعالیت می کرد.

پیشنهاد موضوعات سرمایه گذاری تولیدی، صنعتی، معدن، کشاورزی، دامپروری،آبخیز داری، گردشگری و …  و پس از ارائه طرح توجیهی فنی و اقتصادی به کارفرما، اگر موضوع سرمایه گذاری احداث یک کارخانه باشد، اخذ جواز تاسیس در رشته مورد نظر از سازمان صنعت، معدن و تجارت و تهیه زمین صنعتی مورد نظر از شرکت شهرک های صنعتی اولین گام های سرمایه گذاری در زمینه تولید می باشند.

احداث کارخانه  با اخذ مجوزات ساخت و ساز از سازمان نظام مهندسی با معرفی مهندس محاسب جهت تهیه پلان و نقشه و دفترچه محاسبات و طراحی سوله های مورد نظر شروع شده  و با ساخت سوله ها ادامه می یابد.

اخذ وام و تسهیلات تولید و صنعت نقطه قوت مشاور، در راستای پیاده سازی ماحصل سیاست تامین مالی می باشد. و علی النهایه با خریداری و نصب ماشین آلات و خط تولید، پروانه بهره برداری صادر می شود که خاتمه ای ، بر راه اندازی یک کارخانه می باشد.

خریداری مواد اولیه و ماشین آلات و لوازم یدکی و مهندسی معکوس قطعات در راستای بومی سازی آنها، جزء لاینفک صنعت امروز کشور می باشد که در این راستا ارائه انواع اشکال فولاد خصوصاً فروش فولاد های آلیاژی و خاص  مورد توجه می باشد.

همان طور که اشاره شد، اخذ تسهیلات مالی پروژه های سرمایه گذاری همواره مد نظر مدیران ارشد شرکت بود، چرا که تامین سرمایه پروژه های سرمایه گذاری معمولاً از عهده یک نفر به تنهایی خارج است و نیاز است که بانک ها و موسسات مالی به عنوان چرخه مکمل تولید، گردشگری و تجارت و بازرگانی وارد عمل شده و با تامین سرمایه های مورد نیاز سرمایه گذاران از سهم خود در ادامه کار در قالب مشارکت مدنی و سایر عقود اسلامی در زمینه بهره مند شوند.

سوله انبار فاطر شیمی

احداث اولین واحد اسید سولفوریک استان اصفهان در شهرک هسنیجه

مدیریت شرکت در راستای خدمت رسانی بیشتر اقدام به اخذ مجوز مشاوره از سازمان صنعت، معدن و تجارت نمود و همچنین از حدود یک سال پیش با انحلال شرکت به صورت شخصی آمادگی انتقال تجارب خود به شرکت ها و اشخاص می باشد.