در خواست خرید

فرم درخواست خرید سوله دست دوم را از لینک زیر دریافت کنید :

 

لطفا درخواست خرید را در قسمت دیدگاه ها در پایین این صفحه ثبت کنید  و خبر ارسال درخواست را از طریق پیامک به شماره 09133133941  جهت پیگیری اطلاع دهید. (( به دلیل ترافیک بالای استعلامات  لطفاً از تماس خودداری فرمایید همکاران ما در صورت نیاز خود با شما تماس می گیرند))

 

شرایط  و ضوابط خرید از سایت:

1- اینجانب امید جهانمرد تنها مشاور شما در امر خرید  مورد نظر می باشم.

2- مشخصات مشاوره شده ممکن است به صورت تقریبی با مشخصات شما تطبیق داشته باشد.

3-واحد فروش سوله دست دوم کیلوگرم است؛ نه متر مربع دلیل اینکه برخی سوله فروشان سوله خود را متری می فروشند؛ عدم تمایل به دانستگی مشتری از وزن سبک سوله است.

4-قیمت سوله های سبک بر اساس توافق مشتری و خریدار می باشد معمولاً حدوداً 20 درصد ارزان تر از نوی همان سوله می باشد.

5- در مواردی ممکن است با توجه به مورد و کارشناسی انجام شده پیشنهادی به غیر از موارد دست دوم به ایشان بشود.

6- مبلغ خرید با پذیرش شرایط مندرج در این قرارداد به حساب فروشنده واریز می گردد.

7- جهت تسریع و همچنین ترتیب اثر دادن به فرم خود لطفا مبلغ خرید خود را به شماره کارت  5738-8273-9972-6037 به نام آقای امید جهانمرد واریز و فیش آن ارسال گردد، همچنین بدینوسیله مندرجات فرم را تایید می کنم.

*** هشدار ! در کنار سوله های دست دوم واقعی خصوصاً در حومه تهران سوله هایی با عنوان دست دوم ارائه می شوند که حقیقتاً دست دوم نبوده؛ بلکه در حقیقت ضایعات ورق بوده  بهم جوش داده شده و از آنجایی که این ورق ها از سند بلاست کردن ورق های پوسیده بدست می آید؛ ضخامتی متغییر و غیر استاندارد داشته و سوله های حاصله به هیچ وجه قابل استفاده نمی باشند؛ این سوله ها معمولاً وزن بسیار سبک داشته و قیمت پایینی دارند. ***

1 دیدگاه در “در خواست خرید

  1. رضا حسن پور گفت:

    با سلام
    شرکت ما نیاز به سوله دست دوم به ابعاد 30 در 15 متر دارد ارتفاع ستون 6 متر و بدون جرثقیل سقفی خواهد بود. ضمنا یک طرف سوله ستون مشترک میخواهیم چون در آینده سوله مجاور هم می سازیم. محل زمین شهرک صنعتی سپهر در نظرآباد کرج
    لطفا وزن و قیمت و هزینه حمل و نصب را جداگانه مشخص کنید
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *