سوله دست دوم در اصفهان

 سوله دست دوم در اصفهان چرا نباید بخرم ؟!

دوست عزیز ، پیش از گونه اقدام خواهش می کنم؛ مطالبِ بسیار مهم پیش رو را با دقت مطالعه فرمایید. باورش شاید برای غیر متخصص این کار در ابتدا مشکل باشد ولی سوله دست دوم در حقیقت یک شیوه کاملاً متقلبانه و در حقیقت تنها وسیله ای برای اخذ مبالغ هنگفت در ازای سازه ای مرکب از ورق های ضایعاتی و بلا استفاده است؛ در ادامه درستی حرف خود را به زبان ساده برای شما بیان می کنم.

 • یک مراجعه ساده به دپو با حجم های شگفت مدعیان فروش سوله دست دوم در تهران و اصفهان و یا تبریز و محاسبه سرانگشتی تعداد کسانی که قرار است، هرسال اسکلت سوله دست دوم خود را به صورت مجزا بفروشند ( دقت فرمایید که اکثراً سوله و زمین خود را یکجا می فروشند چون فروش سوله دست دوم به صورت مجز ضرر بسیار بزرگی است ) مهمترین دلیل وجود یک تقلب بزرگ در کار این فروشندگان سوله دست دوم است.

 • اگر شک دارید که اینها سوله دست دوم نیستند، از فروشنده سوله بخواهید که سوله دست دوم را به صورت نصب پای کار تحویل شما بدهد توجه کنید که منظور از نصب شده پای کار محلی است که وی مدعی باز کردن سوله از آنجا برای عرضه می باشد.

 • ممکن است بگوید حالا مگر چه اشکال دارد که سوله دست دوم قبلا جایی نبوده باشد و که بعدا باز و به من فروخته شود. البته اصل موضوع ، همین است که در واقع فروش سوله دست دوم تقلبی به جای سوله نو دست سازنده را برای تحویل یک سوله با دو ویژگی بسار خطرناک یعنی؛ ساخت بدون نقشه معتبر و بسیار سبک تر از حد مجاز و دوم ساخت با ورق های نامرغوب بعضاً دچار پوسیدگی و خوردگی شده و ضخامت متغیر در سطح باز می گذارد، استفاده از این نوع ورق ها سوله را از پوشش هر گونه استانداردی که حاکم بر نرم افزارهای طراحی است، خارج کرده و شما در واقع سازه ای خریده اید که هیچ علمی بر تحمل بار مجاز آن وجود ندارد و معلوم نیست کی و چگونه فرو بریزد.

سوله سبک یک پیشنهاد جایگزین معقول

به دلیل مشکلات بیشمار سوله دست دوم ما به هیچ وجه خرید سوله دست دوم را مجاز ندانسته  و تنها  پیشنهاد منطقی و معقول در این زمینه را ساخت سوله با عملیات سبک سازی می دانیم.

استعلام قیمت سوله

جهت استعلام قیمت سوله سبک ابعاد سوله خود را در پایین همین صفحه در قسمت دیدگاه ها وارد کرده و موضوع را به صورت یک اس ام اس (( 09133133941  )) به ما اطلاع دهید.

ظرف چند ساعت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد و نیاز به هیچگونه تماسی نیست و به تماس های استعلام صرف، به دلیل وجود این راه و به دلیل حجم بالای متقاضیان پاسخ داده نمی شود . متقاضی محترم ! لطفاً ، تنها پس از دریافت قیمت و هزینه سوله خود در پایین همین صفحه  و تنها در صورت تمایل به عقد قرارداد با ما تماس بگیرید.

تهیه نقشه سوله و طراحی سوله سبک سازی شده

ساخت سوله تنها به پشتوانه تهیه نقشه امکان پذیر است؛ جهت دستور تهیه نقشه سوله مشخصات سوله مورد نیاز  پیامک کنید. بدیهی است که در صورت نیاز به دانستن مضنه قیمت سوله بایستی فرایند پارگراف بالا را طی کرده باشید.

پاسخ درخواست شما از طریق اس ام اس به سرعت ارسال می شود و نیازی به تماس تلفنی نیست.

(( شماره تماس و مشخصات خود را در پیامک به شماره 09133133941 درج کنید))

حکایت سوله دست دوم در اصفهان

سوله دست دوم اصفهان ، فعالیتی است که از سمت چند مجموعه آغاز شده است. در واقع سوله دست دوم در هر شهری منجمله اصفهان که ارائه شود ؛ بر طبق تعریف می بایست سوله ای باشد که ابتدا ساخته شده و در جایی نصب و یا اصلاً نصب نشده باشد و بعداً به دلیل انصراف مالک سوله جهت فروش به صورت کالای دست دوم عرضه شود.

خرید و فروش سوله دست دوم اصفهان

خرید و فروش سوله دست دوم اصفهان

تا اینجا همه چیز درست است لیکن بسیاری از کسانی امروز سوله دست دوم در اصفهان ، تهران و دیگر شهر ها می فروشند دست دوم فروش نیستند ؛ دست دوم ساز هستند !

حتماً تعجب کردید ؛ حق هم دارید ؛ سوله دست دوم باز کردنی و فروختنی و خریدنی است نه ساختنی ولی حکایت غریب این قسم سوله های دست دوم از آنجا شروع شد یک عده در تهران ضایعات ورق های بریده شده از تانک های ها و سایر سازه های فولادی مستعمل را بریده ، جوش داده و به اصطلاح سوله دست دوم می سازند.

البته مشکل این قسم سوله های دست دوم این است که اصلا سوله دست دوم نیستند! و سازه ای متشکل از مقراض های با ضخامت های متغییر در طول و گاهی بصورت تکه تکه جوش خورده بهم هستند.

لطفا در صورتی که طالب سوله دست دوم در اصفهان هستید به نکات زیر توجه کنید و پیش از مطالعه از زنگ زدن بی مورد خودداری کنید:

الف- سوله دست دوم واقعی نمی تواند ابعاد دقیق شما را داشته باشد ؛ باید ابعاد خود را با سوله های دست دوم ما وفق دهید.

ب- در خواست ساخت سوله  تنها و تنها با پر کردن فرم مربوطه و ارسال آن از طریق ایمیل برای ما انجام می شود و راه دیگر ندارد.

ج- سوله اصولا کالایی است که می تواند در صورت نا ایمن بودن خطر آفرین باشد با خرید سوله های بیش از حد سبک ، مهندس ساز نشده و نا ایمن جان خود را به خطر نیاندازید.

سوله دست دوم اصفهان

سوله دست دوم اصفهان


چرا احتیاج به شرکت جهان پیوند آریا برای خرید و فروش سوله در اصفهان دارم ؟

گفتم که به خرید و فروش سوله دست دوم اصفهان اعتقاد نداریم می دانید در مورد خرید یک سوله با شرایط ساخت استاندارد باید دانست.

 اولاً- در موقع عقد قرارداد لازم است که شما در محل فروشنده حاضر شوید و طبیعتاً نزدیک بودن به فروشنده سوله دست دوم کمک بزرگی به تسریع تر معامله شما می کند .

ثانیاً- سوله دست دوم همان طور که قبلا هم توضیح داده شد؛ ماهیتاً از لحاظ فنی مردود است.

حالا فرض کنید سوله دست دومی در شهر اصفهان وجود دارد و شما در استان دیگری مثلا ً تهران هستید طبیعتاً یا خود شما و یا ناظر شما جهت خرید و فروش سوله دست دوم اصفهان می بایست سفری به اصفهان انجام داده که این موضوع وقت گیر است و نه برای شما و نه برای فروشنده به صرفه نیست که از استان تهران دست به معامله سوله دست دوم در اصفهان بزند لذا وجود شرکت با افراد خبره نظام مهندسی به جهت بازدید و در صورت اوکی کردن سوله نهایی کردن معامله معجزه ای برای شما محسوب می شود.

سوله دست دوم واقعی چیست ؟

جواب این است که وجود ندارد. البته باز هم برای چندمین بار می گویم، مشکلاتی از این دست یعنی تعداد معدود سوله های دست دوم واقعی و « آن هم هریک در شهری » و همچنین طول و عرض های متفاوت آنها با نیاز مشتری، موجب شده است که یک عده با سود جویی اقدام به ساخت سوله دست دوم تقلبی کنند.

این سوله ها با ضایعات ورق با ضخامت های نا مناسب، بدون نقشه و حتی اسلوب و ضوابط ایمنی منجمله وزن بسیار سبک 26 کیلو بر متر مربع ساخته شده اند در حالی که سوله می بایست از ورق مرغوب و نو و با طراحی مناسب ترجیحاً یکی از نرم افزار هایی مانند سوله پرداز انجام شده باشد.

وزن  و ابعاد سوله دست دوم

جالب اینجا است که این فروشندگان در صورتی که وزن سوله مورد نظر را از آنها می پرسید یا اظهار بی اطلاعی می کنند و یا در نهایت با اصرار شما وزن سبک سوله های خود را عادی و سایر سوله ها را سنگین وصف می کنند تا جایی که من باالشخصه دیده ام مشتریان خود، معیار های جدیدی از وزن سوله پیدا کرده اند و بازگو می کنند. همچنین در سالهای اخیر و با اطلاع رسانی های انجام شده برخی از فروشندگان مدعی ساخت سوله با فولاد آلیاژی شده اند و کمبود وزن آن را می خواهند اینگونه توصیف کنند!!

شرایط ارائه سوله در اصفهان

شرکت جهان پیوند آریا با مرکزیت خود در استان اصفهان به عنوان یکی از قطب های مهم صنعتی کشور اقدام به شناسایی سوله ها دست دوم با کیفیت در این شهر و استان نموده است. سوله های دست دوم استان اصفهان با توجه به شرایط اقلیمی خشک این استان که شرایط بهینه سوله به جهت عدم زنگ زدگی یا پوسیدگی است در شرایط بسیار مطلوبی می باشد.

بنابراین موقع خرید سوله دست دوم در هر استانی که هستید اولاً توجه داشته باشد که فروشنده سوله و یا (کسی که تعهد به تحویل سوله می کند ) در استان و محل شما باشد و یا دفتری داشته باشد که براحتی امور مختلف از نزدیک انجام شود مثلاً اگر قصد خرید سوله دست دوم در اصفهان را دارید طبیعتاً مراجعه به عرضه کننده سوله دست دومی که محل شرکت و دفتر او در این استان باشد شما را سریع تر به منظور می رساند.

ایمنی سوله دست دوم

همچنین مراقبت سوله های دست دوم تقلبی باشد ، صرفا به فکر سبک بودن سوله نباشید از فروشنده سوله دست دوم بخواهید که شما را از وزن سوله در هر متر مربع مطلع کند و با مشورت گرفتن از کارشناس نظام مهندسی بخواهید تایید شده و یا نشدن و اصولاً ایمن بودن سوله مورد نظر را برایتان مشخص کند. سوالاتی که موقع خرید یک سوله دست دوم باید پرسید

1- آیا این سوله ایمن است یا نه(خطرات سقوط در اثر باد و …) ؟

2- آیا این یک سوله دست دوم است که قبلا جایی بوده و باز شده و یا اصولاً توسط خود آنن شخص ساخته شده ؟

3- وزن هر متر مربع سوله چند کیلو است ؟ ( بسیاری از سوله فروشان از گفتن این موضوع تفرهه میروند ولی بسیار مهم است و شما باید بدانید .)

4- آیا سوله مذکور تاییده نظام مهندسی شهر مورد نظر مثلا استان اصفهان را می گیرد ؟

5- اگر سوله بسته شده بوده و بعداً باز شده فروشنده اصلی سوله چه کسی بوده ؟

در آخر مجدداً تاکید می کنم تعداد سوله های دست دوم واقعی ( یعنی سوله ای که قبلاً جایی بسته شده بوده و حالا باز شده و فروخته می شود. کم است و تقاضای آن به واسطه قیمت کمترش زیاد است؛ روی همین اصل اکثراً سوله های دست دومی با تقلب وارد بازار کرده اند و این ها همان سوله های ساخته شده از دور ریز ورق ها می باشد که بیشتر از سوله به کار دستی می ماند!

البته راه فهمیدن این موضوع ساده است سوله فروشی که همه طول ها و عرض ها را یک جاداشته باشد قطعا یک سوله دست دوم واقعی نمی فروشد .

سوله دست دوم یک چاقوی دو لبه است همانقدر که صرفه جویی هزینه می تواند برای شماداشته باشد با نااستاندارد و ایمن نبودنش می تواند خطر آفرین باشد پس احتیاط کنید !
جهت خرید و فروش سوله دست دوم خود در اصفهان و همچنین مشاوره در خرید سوله هایی دست دوم در اصفهان و کلیه استان ها و کشور با ما تماس بگیرید این مشاوره رایگان است. مشاهده صفحه فیس بوک شرکت با عنوان سوله نو و دست دوم خانه و ساختمان پیش ساخته.

الف-برای دریافت فرم سفارش نقشه سوله

ب-شرایط دریافت تسهیلات صنعتی جهت احداث واحد های تولیدی ، بازرگانی .

ج-شرایط دریافت اطلاعات واگذاری زمین صنعتی در گرجستان با مزایای ویژه و اقامت .

105 دیدگاه در “سوله دست دوم در اصفهان

 1. جواد فدایی گفت:

  خریدسوله فوری

  1. ابراهیم گفت:

   با سلام شما سوله با عرض 13 متر (دهنه 13 متر) و طول 15 متر و ارتفاع 6 متر که دست دوم باشد برای من ندارید در صورت داشتن با شماره 09100389929 تماس نمایید با تشکر از شما

 2. پویان راد گفت:

  سلام، برای کارخانه گز نیاز به سوله دارم.هنوز برنامه ریزی مالی نکردم.فقط محبت کنید بگید یه سوله دست دوم در اصفهان ترجیحا چقدر برای من تمام میشود
  سپاس

  1. فاضل احمدي گفت:

   سلام
   يك سوله به ابعاد ١٠ در ٢٠ با ارتفاع كناري ٣الي٤ متر نياز دارم اگر داريد با شماره ٠٩١٣٠١٩٩٥٨٩ تماس بگيريد

   1. حمیدرضا محسنی گفت:

    سلام من ی سوله ۱۲ در ۱۸ ارتفاع ۳ دارم
    ۰۹۱۸۶۲۰۱۱۷۰

 3. اکبر دریاب گفت:

  سلام به دو سالن مرغداری در اندازه ۱۵×۷۵ جهت اجرای سالن در حد استوک و دست دوم نیازمندم خواهشمند است در صورت موجود بودن اطلاع دهید
  شماره تماس ۰۹۱۷۷۴۳۷۴۱۱

  1. حسین ایزدی گفت:

   سلام
   علنی جواب دادن و پاسخ های شما می تواند اطلاعات لازم را به مشتری های شما بدهد و از تکراری بودن سوالات جلوگیری نماید.تقریبا 15*20حدود 300 متر مربع سوله دست دوم چقدر از کار در می اید.09131998146 متشکرم

 4. بلیغ گفت:

  سلام
  من یه سوله 20 در 48 میخوام اگه دارید لطفا با این شماره تماس بگیرید
  09132653507

 5. شرکت سیمباف گفت:

  نیاز به سوله دست دوم مرتب وکاملا رنگشده وتمیز برای حاشیه خلیج فارس حدود 2000 متر بدون نیاز به جرثقیل باپوشش نوع

 6. امانى گفت:

  خريداريك سوله به ابعاد٢٤در٤٨هستم
  دست دوم

 7. سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 8. بهزاد حق شناس گفت:

  من یک سوله به ابعاد 17-30 متر و پل 17 متر نیاز دارم

 9. بهزاد حق شناس گفت:

  09131137165

 10. سلمان گفت:

  سلام یه عدد سوله دست دوم و تمیز به ابعاد ۵۰متر در ۱۴ الی ۱۵ متر نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید

 11. کرمی ۰۹۱۳۲۳۶۷۷۶۲ گفت:

  سوله دست دوم و تمیز در ابعاد ۵۰×۱۵ و ارتفاع کنار ۶ متر نیازمندم قیمت نوو دست دوم سوله را بهم بگید ممنونم

 12. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 13. آریا گفت:

  با سلام
  سوله دست دوم حلای ارتفاع 4 و ابعاد 15در 72 نیاز دارم بدونه جرقیل و فقط انبار
  ممنون میشم اگر موردی بود باهام تماس بگیرید 09132700604

 14. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

 15. خسته نباشید ممنون به خاطر این وبسایت مفید

 16. جهان گفت:

  سلام سوله سبک ابعات 10 در 20 متر میخواهم . لطفا قیمت وراهنمایی … ممنون

 17. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 18. لینکور گفت:

  خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب زیبا

 19. ali گفت:

  سلام
  یه سوله 600 متری با دهانه 20 و ارتفاع 6 متر ستون بخواهیم درست کنیم (بدون جرثقیل)
  قیمت اسکلت دست دوم آن چقدر در میاد (بدون پرلین وسقف ) ؟
  تشکر

 20. http://apdi.ir/ گفت:

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 21. سئو سایت گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

 22. یحیی گفت:

  سلام
  نیازمند سوله سبک با دهانه 25 متر به بالا و بالای 800 متر هستم در ضمن برای جنوب ایران که خبری از برف نیست میخواهم.
  با تشکر

 23. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 24. سعید گفت:

  نیاز به سوله 20 متر در 30 متر دارم 09132136471

 25. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون
  بشه

 26. خسته نباشید ممنون به خاطر این وبسایت
  مفید

 27. سلام.مطالب سایت عالیه.ممنون از شما.موفق باشید.

 28. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 29. کریم صلاح گفت:

  سلام
  نیاز به سوله با ابعاد 36*22 متر جهت سالن ورزشی یک روستا داریم
  لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر

 30. سعید گفت:

  سلام و عرض ادب يه سوله با دهانه 26 بطول 35 مت نیاز دارم

 31. مجتبي پريچهر گفت:

  سلام
  به يك سولهدست دوم تميز به ابعاد ٢٠* ٤٠ نياز دارم لطفا قيمت بفرماييد

 32. مهدی گفت:

  خریدار سوله دسته دوم برای منطقه ی برف گیر برای مواد غذایی
  سوله ی ۲۲ در ۳۰ با ارتفاع کناره ی ۶ متر و بچه سوله ی ۸ در ۳۰ با ارتفاع کناری ۴ متری
  شماره تماس :09123842540 رشیدی

 33. مازیار اسدی گفت:

  سلام
  سوله با طول 30
  عرض 12
  ارتفاع 6
  و قابلیت جرثقیل 3 تن
  لطفا حدود قیمت اعلام فرمائید

 34. مهدی روحی گفت:

  سلام
  سوله دست دوم با متراژ تقریبی ۱۰۰۰ متر و ارتفاع ۷ متر(ترجیحا) نیاز دارم
  ۰۹۱۲۴۳۵۱۰۴۳

 35. سید اکبر موسوی گفت:

  سلام
  خریدار سوله دست دوم جهت منطقه برف گیر می باشم
  ابعاد سوله 20 *42 می باشد.
  جرثقیل در سوله نصب نمیگردد.

 36. وای خیلی خوبه ساییتون

 37. سید مهدی گفت:

  سلام .یه سوله دست دوم نیاز داریم ۲۰×۴۲ با ارتفاع ۹ متر و قابلیت جرثقیل سالنی
  با تشکر از وب سایت بسیار خوبتون
  ۰۹۱۳۴۲۲۶۰۲۲

 38. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید

 39. سلام
  بابت مطلب خوب و وب سايت عالي که داريد سپاسگذارم.
  موفق باشيد

 40. سلام.من همیشه مطالبتون رو دنبال میکنم.وبسایت خیلی خوبی
  دارید.ممنون

 41. سلام و سپاس فراوان از اشتراک گذاریتون .مطالب سایت عالیه
  به امید موفقیتهای روز افزون
  خسته نباشید

 42. مجتبی کیانوش گفت:

  سلام
  سوله دست دوم به ابعاد 24*15 و به ارتفاع 6 متر میخواستم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید فوری09103100523

 43. ممنون از وبسایت عالیتون

 44. مهياري گفت:

  باسلام و تبريك بمناسبت سال نو
  سوله دهانه ٢*٢٠بصورت دوقلو و بطول سي مت مورد نياز است
  البته بايستي استانداردهاي مهندس ناظر رعايت شده باشد و از نوع سبك نباشد

 45. از بابت اینکه مقالات آموزشی خیلی خوب و با کیفیت تولید می کنید از شما سپاسگزاریم.

 46. ممنون از مطالب خوبی که منتشر میکنید
  سال نو مبارک

 47. hamrahmovie.ir گفت:

  سلام میشه لینک داخل مطلبو چک کنید.برای
  من مشکل داشت.ممنون

 48. بهنام گفت:

  با سلام
  سوله دست دوم به عرض 12و طول 15 و ارتفاع 9متر نیاز دارم
  لطفا راهنمایی کنید .تشکر

 49. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 50. متشکرم از مطالبی که به اشتراک میذارید ..
  سال خوبی داشته باشید با آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما

 51. متشکر از محتوای مفید سایتتون سال خوبی رو براتون آرزومندم

 52. تشکر از مطالب ارسالی استفاده کردم از مطالب خوبتون

 53. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت
  به این خوبی سپاسگزارم

 54. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

 55. با سلام و درود ممنون از محتوای مفیدی که درون وب سایت قرار میدین موفق باشین

 56. خیلی ممنونم بابت انتشار این مقاله خوب و مفیدی که در وبسایت قرار دادید .. به امید موفقیتهای روز افزون

 57. ساخت مهر گفت:

  تشکر و قدر دارنی دارم از سایت خوبتون که با اشتراک مطالب عالی موجب افزایش آگاهی بازدیدکنندگان سایت می شوید

 58. سلام.مطالب سایت عالیه.ممنون از شما.به امید توفیق روزافزون

 59. ممنون.مقالات شما واقعا عالی و به روز هستند.خسته نباشید

 60. اسدالهی گفت:

  سلام
  سوله دست دوم 500 متری با ارتفاع شش متر و با نقشه . ابعاد مهم نیست
  اگه موجود داشتین تماس بگیرید
  با تشکر
  09121551257

 61. c5c5c5; } گفت:

  وای خیلی خوبه ساییتون

 62. muzicir.com گفت:

  اقا خیلی وبسایتتون عالیه

 63. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو
  بهترین سایت ها هستید.

 64. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث
  ایجاد انگیزه براتون بشه

 65. بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

 66. رشید بسحاقی بختیاروند گفت:

  با سلام
  به یک سوله 15متر در 18متر به ارتنفاع 8 متر احتیاج دارم در صورت موجود بودن تماس حاصل نمایید

 67. مصطفی گفت:

  سوله به ابعاد تقریبی 35*18 متر و ارتفاع ستون کنار 6 متر نیازمندیم.

 68. مزایدات گفت:

  متشکرم ازاینکه باعث شدین سطح آگاهی من بالاتر برود

 69. سلام.مطالب سایت عالیه.ممنون از سایت مفید شما.موفق باشید

 70. مسلم گفت:

  با سلام
  من یک سوله با ابهاد 24 در 12 و ارتفاع 7 متر دست دوم میخواهم در صورت وجود با شماره 03153662400 ( شرکت معدنی نسوز سمیرم) تماس بگیرید.

 71. مصطفی گفت:

  سلام.سوله دست دوم ۱۰در ۲۶میخوام اگه کسی دارد لطفا تماس بگیرد ۰۹۱۳۳۲۸۳۵۱۷

 72. سلام،خسته نباشین واقعا مطالب خوب و جذابی درج میکنین

 73. امیر گفت:

  سلام‌نیازمنده پنجره سوله دست دوم به طول ۶متروارتفاع ۱مترونیم ۱۲قطعه

 74. ممنون از سایت خوبتون که مطالبی در جهت افزایش آگاهی افراد قرار میدید

 75. هواساز گفت:

  متشکر از محتوای مفید سایتتون

 76. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم

 77. حسین گفت:

  با سلام
  سوله دست دوم دهنه 18الی 20 به طول 50متر وارتفاع 6الی 8متر نیازمندیم
  تماس 09139122505

 78. Seodex.ir گفت:

  وای خیلی خوبه ساییتون

 79. سپاس از وبسایت کاربردی و مفیدتون به بقیه هم پیشنهاد میکنم این سایت رو دنبال کنن

 80. متشکر از مطالبی که درج کردین خیلی عالی بود مرسی از اینهمه اطلاعات مفید

 81. تشکر میکنم مطالب خیلی خوبی بود به امید توفیق روز افزون برای شما

 82. تشکر بابت مطالب بسیارمفیدی که به اشتراک گذاشتین

 83. متشکر از مطالبی که درج کردین به امید توفیق روز افزون برای شما

 84. رجایی گفت:

  سلام یه سوله به ابعاد ۲۰*۴۲ نیاز دارم لطفا در صورت امکان قیمت
  09131213179 رجایی

 85. یاوری گفت:

  سلام
  خریدار سوله سبک ۳۰ *۱۴ ارتفاع ۶ متر هستم
  لطفا قیمت اعلام کنید
  09133174774

 86. بسیار عالی بود
  موفق و پیروز باشید

 87. ياسر محمدى گفت:

  سلام يه سوله دست دوم تميز با دهنه ١٥/٥٠تا١٥ نيازمنديم
  ٠٩١٢٢٢٧٠٦١٦
  از شمال تنكابن پيغام ميزارم

 88. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.موفق باشید

 89. رجایی گفت:

  سلام نیازمند سوله با دهانه 14 متر طول 30 متر و ارتفاع کناره 6 متر هستم در ضمن ترجحا محاسبات نظام داشته باشه 09133002013

 90. يوسف گفت:

  سلام سوله براي معاينه فني خودروهاي سنگين حدود سيصد متر چقد اب ميخوره

 91. نظافت گفت:

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه
  بدین

  1. امید جهانمرد گفت:

   ممنون

 92. اشکان شمس گفت:

  سلام بنده شمس هستم از شهرکرد یک سوله با ابعاد تقریبی 30*15متر نیاز دارم
  تماس با شماره 09131847886

 93. میکائیل اکبری گفت:

  با سلام واقعا عالی

 94. denako.ir گفت:

  عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

 95. اقا خیلی وبسایتتون عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *