سوله دست دوم

سوله دست دوم  چرا یک دروغ بزرگ است ؟

سوله دست دوم عنوانی برای یک تقلب آشکار است و کلیه خرید و فروش های مرتبط با آن  از دید  این شرکت ممنوع است .

سوله سبک به عنوان جایگزین منطقی و معقول برای سوله های دست دوم توسط همکاران ما ارائه می گردد.

متقاضی محترم ! به دلیل ترافیک بالای استعلامات، تنها راه اطلاع از قیمت سوله سبک درج دیدگاه در پایین همین صفحه و اطلاع رسانی از طریق پیامک به شماره ((09133133941 )) می باشد. 

پاسخ درخواست شما حداکثر طی چند ساعت در قسمت دیدگاه ها در پایین این صفحه ارسال می شود و به هیچ رو نیازی به تماس تلفنی نیست.

(( شماره تماس ثابت و همراه و مشخصات خود را در درخواست درج کنید))

به این تصویر با دقت نگاه کنید ! این عاقبت خرید سوله دست دوم است

به این تصویر با دقت نگاه کنید ! این عاقبت خرید سوله دست دوم است

 

خرید و فروش سوله دست دوم ((واقعی)) و سوله ارزان:

سوله دست دوم به لحاظ کاهش هزینه ها و ارزان تر بودن ؛ خصوصاً در ابتدای شروع کسب و کار یک پیشنهاد ایده آل است مع الوصف بسیار کسانند که پس از خرید سوله دست دوم دچار پشیمانی می شوند لذا خواهش می کنم متن زیر را قبل از خرید و ساخت سوله خود با دقت بخوانید و بعد تصمیم بگیرید:

اصولاًبسیاری از کسانی که مدعی فروش سوله دست دوم هستند، در واقع سوله دست دوم نمی فروشند.
“سوله دست دوم” یعنی سوله ای که در محلی بوده و سپس باز شده و دومرتبه بسته و یا اصطلاحاً مونتاژ می شود ولی به دلیل تعداد کم یک همچون مواردی و تقاضای بیش از عرضه آن، یک عده اقدام به ساخت سوله هایی با ورق های ضایعاتی می نمایند که این ها اساساً سوله نیستند و سازه های آنها مرکب از ورق های مقراض ضایعاتی و با چیدمان و جوش بسیار نامناسب می باشد…
توجه کنید ***ماهیت سوله دست دوم خرید و فروشی است نه تولید شدنی و به لحاظ عقلی اصولاً کسی که سوله دست دوم می فروشد، نمی تواند همه ابعاد سفارشی را یک جا داشته باشد، پس اگر سوله فروش دست دوم مدعی فروش همه دهانه ها و طول های مورد نظر شما است قطعاً سوله دست دوم وی یک سوله دست دوم واقعی نیست.***
مشتریان سوله های دست دوم بر این باورند که اسکلت فلزی سوله های دست دوم با توجه به ماهیت پیچ و مهره ای آن در صورتی که به درستی باز و مجدداً بسته شود، هیچ تفاوتی با سازه نو ندارد و خرید آن به صرفه می باشد، البته باید توجه کرد که علیرغم این مزیت ظاهری که سوله های دست دوم دارند، باطن قضیه بسیار پیچیده می باشد.

حتی در حالتی که به فرض محال سوله های دست دوم واقعی باشند، باید دقت کرد که:

الف-آیین نامه های نظام مهندسی در چند سال اخیر در چند نوبت تجدید چاپ شده است، لذا سوله ای که تا چند ماه پیش تاییده این دستگاه (که تنها مرجع اعطاء جواز و پایان ساخت می باشد) را می گرفته امروز بدون تایید نظام مهندسی می ماند و پرواضح است که اهمیت تایید نظام مهندسی برای سوله دست دوم جهت نصب در شهرک صنعتی چقدر مهم است. در موارد بسیاری که من شاهدش بودم، سوله های دست دوم اصلاً مهندس ساز نبوده است.
ب- سوله دست دوم برای شما ساخته نشده است، اگر به مساحت کمی سوله دست دوم نیاز دارید، احتمالاً فروشنده سوله خود را برای شما ناقص نمی کند همچنین بعضاً لازم است، تغییراتی در طول و نحوه چیدمان آنها رخ بدهد.
ج- نظارتی همه جانبه به لحاظ این سوال که “آیا در سوله ای که قرار است خریداری شود، نکات فنی و مهندسی رعایت شده بوده و استاندارد است ؟” و از آنجا که سوله های دست دوم اکثراً در جایی با فاصله از محل زندگی شما هستند، هزینه ای برای بازدید و نظارت بر آنها باید در نظر گرفته شود.
د-بسیاری از سوله های دست دوم یا بیش از حد سبک هستند و یا سنگین تر از معمولند که به این سنگینی نابه جا “بار مرده” گفته میشود. هدف از این سنگینی در سوله سود بیشتر برای سوله ساز بوده است چون اجرت سوله ساز رابطه مسقیم با وزن دارد.
ه- نحوه باز کردن و بارگیری سوله های دست دوم بسیار مهم است و در این هنگام سازه ممکن است دچار کج شدگی و اعوجاج گردد.

نتیجه —›››

سوله های دست دوم یک معامله همیشه ضرر است،  سوله خود را از سوله فروش نباید خرید بلکه یک سوله ساز به پشتوانه مهندس مشاور و یا محاسب خود و با تجربه در زمینه طراحی سوله می تواند جایگزین سوله دست دوم مناسب از همه جهات بالا را شناسایی و به شما معرفی کند و همه خدمات بعد از فروش منجمله نصب و یا تغییر ساخت جزئی احتمالی در طول و … به عهده بگیرد .
همچنین اگر قصد خرید سوله کارخانجات خود را دارید باید به نکته بسیار مهمی توجه کنید؛ سوله ها یی وجود دارند که دست دوم نیستند و از لحاظ هزینه بسیار با صرفه تر از نو می باشند ما به این سوله ها می گوییم سوله های سبک و یا بهینه شده.
مشاورین یک شرکت با تجربه برنامه ریزی خرید سوله های شما را به نحوی انجام می دهند که هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت برای شما به صرفه باشد.

 

شکل شماره2 : سوله دست دوم

شکل شماره2 : سوله دست دوم

لذا اگر قصد به سوله دست دوم و یا سبک و ارزان دارید، برای آگاهی از جایگزین مناسب برای سوله های دست دوم این شرکت که در شهرهای مختلف اجراء شده است، هم اکنون با ما تماس بگیرید، همچنین در صورتی که سوله دست دوم برای فروش دارید ما بهترین خریدارآن هستیم .جهت فروش سوله های دست دوم خود مشخصات سوله دست دوم مورد نظر را برای ما اس ام اس کنید… (09133133941)
شرایط پرداخت بصورت تقسیط و مدت دار جهت ساخت و فروش سوله جهت ارائه به مشتریان گرامی وجود دارد.
سوله های دست دوم در اصفهان و مجری ساخت سوله های سبک (بهینه شده) با قیمت مناسب جهت کارخانه داران و صنعتگران و همچنین سوله های این شرکت دارای خدمات پس فروش منجمله نصب در محل و … می باشد . سازنده سوله آماده با کیفیت، فروشنده و مشاور سوله ارزان و ساخت سوله استان اصفهان .

4 دیدگاه در “سوله دست دوم

 1. حیدری گفت:

  سلام.نیازمند سوله دست دوم به دهانه 20متر وطول30متر ارتفاع6متربدون جرثقیل وسقف بدون پشم شیشه هستیم.محل اجرا استان کرمان .لطفا اطلاع دهید. متشکرم. 09131454248

 2. علیخانی گفت:

  سلام یک سوله به ارتفاع 6 متر طول 30 متر و دهانه 20 متر نیازمندیم متشکرم در صورت موجود بودن اطلاع دهید

 3. علی نیک عهد گفت:

  سلام
  نیازمند سوله سبک به عرض حدود 20 متر و طول 25 متر با ارتفاع حدود 4 متر، برای نصب در شیراز – کوار هستم .
  09177149687

 4. حميد شفيعى گفت:

  سلام
  تقاضاى ساخت ٥ واحد انبارى ، روى پشت بام ، ازجنس ساندويچ پانل پلى يورتان رو دارم ابعاد كل ٦ در ٣ متر
  اگر امكان ساخت رو دارين لطفا برآورد قيمت بدين

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *