طرح توجیهی در تبریز

طی بیش از 15 سال سابقه مفید در زمینه نوشتن طرح توجیهی برای گرفتن وام برای بانک های مختلف از ما یک تیم حرفه ای در زمینه نگارش طرح توجیهی ساخته است که به جرات می توان گفت نظیر آن را در کشور کمتر می توان یافت.

اگر قصد نوشتن طرح توجیهی در تبریز را دارید ، اعم از اینکه این طرح توجیهی بایستی به سازمان صنعت، معدن و تجارت تبریز ارائه شود و یا دستگاه دولتی دیگر همانند فرمانداری،  آن را از شما مطالبه کرده فرقی نمی کند، به هر حال طرح توجیهی در یک کلام موید موفقیت یا شکست، پذیرش یا عدم پذیرش کار شما است؛ پس تدوین طرح توجیهی را به هر کس  نباید سپرد.

طرح توجیهی در تبریز را چه کسی باید برای من بنویسد ؟

نوشتن طرح توجیهی امروزه از حالت سنتی در آمده و محاسبات مالی آن بایستی با نرم افزار کامفار انجام شود و به غیر از آن حداقل از سوی بانک ها طرح توجیهی کامفار تنها گزینه قابل قبول است.

نوشتن طرح توجیهی برای گرفتن وام

نوشتن طرح توجیهی برای گرفتن وام در تبریز تخصص اصلی ماست؛ یک تماس کافی است تا با سوابق روشن ما در این زمینه آشنا شوید؛ قبل از سفارش طرح توجیهی خود با ما تماس بگیرید.

قیمت نوشتن طرح توجیهی

بر اساس تعرفه های موجود کانون مشاوران اعتباری بانکی تعیین و به مشتریان واقعی تخفیف کلی داده می شود.

طرح توجیهی با مهر کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی:

همانطور که قبلا هم گفتم، تنها شرکت های داری رتبه مشاوره از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی مجاز به نگارش طرح توجیهی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *