فروش فولاد آلیاژی در اصفهان

فروش فولاد آلیاژی در اصفهان ( بدون هیچ گونه ارتباطی با مجتمع فولاد آلیاژی اصفهان)  را با بیش از یک دهه سابقه در زمینه واردات وتامین انواع فولاد و ورق های آلیاژی جهت مصارف صنایع مختلف شامل صنایع ماشین سازی و قالب سازی و خودرو و صنایع ریلی و کشتی سازی و صنایع هوافضا و صنایع خاص و… به انجام رسانده ایم.

هم اکنون افتخار داریم با موجودی قابل توجهی از انواع فولاد های آلیاژی نیاز حداکثر صنایع مختلف را از فولاد آلیاژی بر طرف نمایم.

همچنین این شرکت این توانایی را نیز دارد که در صورت نیاز مشتریان اقدام به واردات انواع فولاد های آلیاژی از کشورهای اروپایی و چین وهند وروسیه و… نماید تمامی محصولات عرض شده در این شرکت دارای ضمانت و گارانتی بی قید شرط می باشد. شركت تعهد در قبال فولاد آلیاژی فروخته شده خود را به هر دليل براي هميشه تعهد نموده است.

هم اکنون درزمینه صنعت فولادهای آلیاژی یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز توزیع فولاد های الیاژی در ایران به شمار می رویم. این شرکت هر ساله با بررسی علمی بازار فولاد و بروز رسانی تجهیزات خود تلاش مینماید تا محصولاتی با کیفیت و عملکرد بالا را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.  نمایندگی های اخذ شده از بزرگترین کارخانجات دنیا و همچنین ارتباط مستمر با بزرگان این صنعت در آنسوی مرزهای کشور، تضمین کننده کیفیت خدمات می باشد.​

محصولات قابل عرضه عبارتند از:

گرد و تسمه و ورق آلياژي فولادهاي معروف
قبول سفارش توليد و واردات فولاد آلياژي مطابق استانداردهاي بين المللي
فولاد عمليات حرارتي پذير
فولاد سخت شونده سطحي یا فولاد سمانته
فولاد سردكار
فولاد گرمكار
فولاد قالب پلاستيك
فولاد تندبر  (فولاد خشكه هوايي)
فولاد فنر
فولاد بلبرينگ و رولبرينگ
فولاد زنگ نزن (استنلس استيل) و نسوز
ورق استنلس استيل گروه هاي مختلف
ورق آلياژي ضد سايش هارداكس (Hardox)، استحكام كششي بالا (HSLA) ولداكس (Weldox)

ورق ساختماني و ساختماني دماي بالا جهت ساخت مخازن تحت فشار و بويلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *