مهندسی معکوس در اصفهان

مهندسی معکوس در اصفهان

در صنعت و تولید برخی از قطعات، تجهیزات یا ماشین آلات می توانند از الگوریتم طراحی  و یا بخش های مخفی تشکیل شده باشند که ممکن است در ابتدا آشکار باشد.

در هنگامی که مستند سازی دیگر در دسترس نیست و یا نقص دانش فنی وجود دارد، خدماتی که ما ارائه می دهیم، مهندسی معکوس (مهندسی بازگشتی) اجزای سازنده تجهیزات و ماشین آلات، می باشد.

کارکنان ما از مهندسین، کارخانه دارای بیش از 50 سال تجربه در زمینه ساخت قطعات، تجهیزات به شیوه مهندسی معکوس می باشند.

 ما بازرسی کامل و مستند سازی جزء همراه با پیشنهادات مواد، فرایندهای مونتاژ، ماشینکاری، جوشکاری و ساخت را ارائه می دهیم.

مهندسی معکوس قطعات و مجموعه ها

خدمات مهندسی معکوس متالورژی

این بخش اغلب به منظور تعیین ویژگی های متالورژیکی و شیمیایی اجزاء طیف وسیعی از مشتریان و صنایع توسط مشتریانی که می خواهند اطلاعات ساخت یک قطعه و یا مجموعه را به دست آورند ، مورد درخواست قرار می گیرند.

ارزیابی استاندارد شامل آزمایش شیمیایی و شناسایی AISI، ASTM، یا گرید SAE  مواد است. مشاهده و متالوگرافی (میکروساختار) بررسی یک جزء برای تعیین روش تولید، شامل روشهای ریخته گری، فورج  نورد گرم یا سرد، پرسکاری ، اکسترود شده یا زینتر است.

شرایط عملیاتی حرارتی جزء نیز تعیین می شود. بعضی از شرایط معمول از آنیل، نرمالیزه شدن، کوانچ و تمپر کردن، آستمپرال، کربوریزه کردن گازی، نیتروریزه کردن، سختکاری شعله ای و سخت کاری القایی متفاوت است. تست های مکانیکی محصولات شامل کشش، ضربه شارپی و تست سختی برای تایید هر گونه الزامات ارائه شده می باشد.

یک گزارش مهندسی دقیق برای شناسایی درجه مواد، روش تولید، شرایط عملیات حرارتی و خواص مکانیکی در صورت لزوم بر اساس یافته ها ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *