نوشتن طرح توجیهی

نوشتن طرح توجیهی یک کار بسیار تخصصی است که توسط شرکت های مشاور در زمینه نگارش طرح توجیهی انجام شود.

اکثر مشتریان درخواست کننده طرح توجیهی از ما متقاضیان اخذ تسهیلات و وام های بانکی هستند که بانکها ایشان را مکلف به ارائه طرح توجیهی نگارش شده با نرم افزار کامفار و گاه مهمور به مهر کانون مشاوران اعتباری بانکی نموده است .

به سرمایه گذاران محترم موکداً تاکید می شود که یک طرح توجیهی با محاسبات و بر آورد های دقیق و جامع و کامل در حقیقت از اصل سرمایه شما و برگشت سود در زمان مناسب مطابق با آنچه انتظارش را می کشید محافظت می کند و در واقع چه چیز مهم تر از این برای یک سرمایه گذار وجود دارد ؟؟!

بماند که طی تجربیات حداقل 15 سال خود در زمینه نوشتن طرح توجیهی در رشته های گوناگون از صنعت تا کشاورزی و دامپروی و گردشگری سرمایه گذاران بسیاری را دیدم که به دلیل عدم نگارش  طرح توجیهی و یا بر آورد دقیق میزان سرمایه ثابت و در گردش مورد نیاز  در میانه راه تاسیس کارخانه خود با کمبود سرمایه مواجه شدند و طرحشان خوابید!! بلی به همین راحتی !

برای نوشتن طرح توجیهی چه طرح توجیهی وام، چه طرح توجیهی بانک و چه طرح توجیهی با مهر کانون و چه بی مهر کانون به ما مراجعه کنید و تجربه ما را در این زمینه محک بزنید، تصمیم بعدی با شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *