واردات خط تولید و ماشین آلات

 

واردات ماشین آلات و خطوط تولید کارخانجات :

خرید ملزومات و تجهیزات یک واحد سرمایه گذاری در بخش های فوق الذکر از مهم ترین قسمت های آن می باشد  در تهیه ماشین آلات و خطوط تولید باید رویکردی دو جانبه به سازندگان داخل و خارج داشت. توانایی درک مناسب ترین عملکرد، ظرفیت تولید، انعطاف پذیری، استهلاک پایین و نهایتاً قیمت با رویکرد کیفیت و کارایی مناسب تولید در نهایت باعث یک خرید مناسب می شود .

استعلام و تواماً خرید از خارج کشور و یا اصطلاحا تهیه پروفرم خرید و پروفرم های مقایسه ای سالها است که در جهان پیوند آریا با دقت انجام می شود، تهیه پروفرم خرید ماشین آلات و خطوط تولید خصوصاً در موارد خاص یکی از نقاط برجسته رزومه کاری شرکت بوده است.

واردات ماشین آلات و خطوط تولید کارخانجات از خارج کشور :

واردات ماشین آلات و خطوط تولید کارخانه ها از خارج کشور برای مثال از هند، ترکیه و یا اروپا شامل مراحل شناسایی تامین کنندگان و فروشندگان اخذ پروفرم خرید و نهایی کردن قیمت و شیوه پرداخت وجه آن می باشد کلیه مراحل بازرگانی و ادارای در شرکت جهان پیوند با توجه به سایبقه بیش از یک دهه انجام می شود.

در هنگام مذاکرات خرید خارجی ماشین آلات و خطوط تولید از متنابع بیرون کشور توجه به اصطلاحات اینکوترمز مهم بوده برای مثال FOB  یعنی تحویل کالا در عرشه کشتی در مبدأ. فروشنده وقتی کالا را از روی نرده کشتی عبور داد ریسک خود را خاتمه داده‌است.

 

تجارت و بازرگانی اسلایدشو

واردات خط تولید و ماشین آلات

واردات ماشین آلات و خطوط تولید کارخانجات از چین :

امروزه کمتر کسی است که به فکر تجارت و بازرگانی و یا واردات افتاده باشد و به فکر چین نباشد خصوصاً در عرصه تولید و صنعت چین حرف های ناگفته بسیاری دارد و و امروزه خط های تولید و ماشین آلات مختلفی همچون صنایع غذایی و سلولزی، صنایع لاستیک و پلاستیک و فلزی  و غیره را می توان از چین وارد نمود مثال هایی از این موارد خط تولید لیوان کاغذی خط تولید ژله آماده و پاستیل، خط تولید فین پرس و … می باشد.

ماشین آلات و خطوط تولید دست دوم :

خرید و یا واردات ماشین آلات و خطوط تولید دست دوم ممکن است به شما از لحاظ اقتصادی کمک بزرگی بکند و البته ممکن است تلف کردن سرمایه مالی زمان و توام با دردسرهای بسیار باشد. طی مذاکره با صاحبان  تجهیزات دست دوم باید آنها را ارزیابی کرد و بعد با قیمت مناسب تر از نو خرید را نهایی کرد.

اگر در صدد راه اندازی واحد خود هستید و متعاقباً به مرحله خرید دستگاهها ، تجهیزات، خطوط و ماشین آلات مربوطه رسیده اید، لازم است بدانید که در بسیاری از موارد افرادی هستند که وارد یک کسب و کار می شوند و پس از مدتی به فکر جمع آوری یا تغییر کسب و کار خود می افتند و لذا تصمیم به فروش تجهیزات مربوطه می گیرند. این تجهیزات در صورت سالم بودن و با یک هزینه مختصر اورهال کردن و راه انداری مجدد قادر به کارائی تا مدتهای مدیدی می باشد. کارشناسان ما مي توانند شما را در این زمینه همراهي کنند. خرید دست دوم به شرط آنکه با کارشناسی های لازم انجام شود یک پیشنهاد به صرفه می باشد با این حال موضوع به این سادگی ها هم نمی باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *