وام تولید و تسهیلات تولید

وام تولید و تسهیلات تولید

((پس از مطالعه مطالب زیر جهت اطلاعات بیشتر  به وب سایت موسسه حقوقی فراداد گستر فربد سپاهان )) مراجعه کنید.  در موسسه حقوقی فرا داد گستر فربد سپاهان همکاران ما مشاور و مجری  کلیه خدمات مرتبط با وام تولید و تسهیلات تولید جهت صنعت و کارخانه و کارگاه شما می باشند.

خدمات وام تولید و تسهیلات تولید ما اعم از تامین مدارک منجمله طرح توجیهی فنی و اقتصادی، خدمات حقوقی و خدمات ادارای مرتبط  هستند.

احداث و راه اندازی کارخانه با نام وام تولید و تسهیلات تولید،  عجین شده است . کدام کارخانه دار و صنعت گر است که یک بار هم که شده از وام و تسهیلات استفاده نکرده باشد و یا حداقل به فکر استفاده از آن نبوده باشد ؟

تامین سرمایه ثابت و در گردش کارخانه و تولیدی معمولاً  از عهده افراد و شرکت ها به تنهایی بر نمی آید و از طرفی در صورتی که بانک ها بتوانند، سرمایه مورد نیاز این قسم واحد ها را تامین بکنند؛ در واقع خود را شریک سرمایه گذاری کارخانه دار می کنند.

البته سود بانک در هر حال در قبال کارمزد و سود وام و تسهیلات اعطایی تضمین می شود و از طرفی با بانک کمک به بخش تولید اعم از صنعت، کشاورزی و گردشگری به اشتغال کمک بزرگی کرده اند.

اینکه شما در هر یک از مراحل احداث کارخانه و واحد صنعتی و تولید خود از چه نوع تسهیلاتی و وامی می توانید استفاده کنید، بسته به این دارد که طرح شما تا کدام مرحله پیشرفت کرده باشد .

وام و تسهیلات تولید، صنعت و کارخانه

وام و تسهیلات تولید، صنعت و کارخانه

وام تولید و تسهیلات تولید سرمایه ثابت صنایع (کارخانه،کارگاه …)

و معمولا در مراحل آغازین و ساخت سوله ها و سالن های کارخانه، از وام سرمایه ثابت استفاده می شود، مثالی از این نوع تسهیلات، وام اقتصاد مقاومتی وب سایت بهین یاب می باشد.

وام تولید و تسهیلات تولید در گردش صنعت:

پس از تکمیل مراحل ساخت جهت خرید موارد می توانید از وام و تسهیلات سرمایه در گردش استفاده کنید.

چگونه وام تولید و تسهیلات تولید و صنعتی بگیرم ؟

معمولا شروع کار اخذ تسهیلات تولید از سازمان صنعت، معدن و تجارت و یا اداره جهاد کشاورزی استان می باشد که جواز تولید و یا جواز تاسیس و پروانه بهره برداری خود را از آنجا اخذ می کنید و پس از آن مرحله معرفی به بانک می باشد؛ بانک ها معمولا مدارک بسیاری جهت اخذ وام از شما درخواست می کنند که یکی از مهمترین آنها طرح توجیهی فنی و اقتصادی می باشد.

 چگونه وام و تسهیلات تولیدی و صنعتی بگیرم ؟

چگونه وام و تسهیلات تولیدی و صنعتی بگیرم ؟

بانکها باید توجیه شوند که شما قادر به باز پرداخت وام هستید و اینکار علاوه بر ارائه مدارک مختلف نیازمند دفاع قابل قبول از پرونده تسهیلات شما در مقابل کارشناس تسهیلات بانک ارائه شود، که کار زیاد ساده ای هم نیست و لازم است شما طرحی جهت مصرف و از کار خود را در عبارتی کوتاه برای وی بیان کرده و درست همین جا هست که دانست موارد فنی و قوانین بانکها ضروری است و گاهی حتی گفتن یک جمله کم و زیاد شما را از وام محروم می کند.

 

طرح توجیهی فنی و اقتصادی جهت دریافت وام و تسهیلات، طرح توجیهی کامفار :

یکی از مهمترین مدارک جهت تشکیل پرونده اخذ و دریافت وام و تسهیلات تولید، صنعت و کارخانه از بانکها طرح توجیهی و گزارش امکان سنجی می باشد، تهیه طرح توجیهی فنی و اقتصادی برای بانکها مستلزم دستور العمل های به خصوصی است که برای هر بانک و یا موسسه مالی و اعتباری متفاوت می باشد.

معمولا لازم است بخش محاسبات مالی این طرح ها با نرم افزار کامفار تهیه شده و دارای مهر کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی  باشد .

طرح توجیهی فنی -اقتصادی عامل مهمی در موفقیت اجرای کسب و کار اعم از احداث کارخانه و تولید است.

طرح توجیهی فنی -اقتصادی عامل مهمی در موفقیت اجرای کسب و کار اعم از احداث کارخانه و تولید است.

شرایط دریافت وام و تسهیلات  وزارت صنعت، معدن و تجارت :

وزارت صنعت، معدن و تجارت از طریق وب سایت بهین یاب اقدام به ثبت نام جهت وام و تسهیلات تولید می نماید.

این قسم وام و تسهیلات که به نام تسهیلات اقتصاد مقومتی شناخته می شوند. جهت صنایعی است که در مناطق صنعتی مصوب شرکت شهرک های صنعتی مستقر شده اند و دارای جواز تاسیس و یا پروانه بهره برداری می باشند.

شرایط دریافت تسهیلات و وام صنعت و تولید در استانها:

معمولا شرایط دریافت وام و تسهیلات صنعت و تولید در هریک از استان ها مانند اصفهان ، شیراز، گیلان، مازندران و …تابع قوانین همان شهر و بانک مربوط بوده و از شهر به شهر اندکی متفاوت می باشد، لیکن شرایط کلی اخذ وام تقریبا یکسان بوده و از مبلغی به بالا تصمیم گیری اعطای وام و تسهیلات صرفاً توسط شعبه مرکزی در تهران انجام می شود.

وام و تسهیلات تولید صنعت و کارخانه از طریق سامانه بهین یاب :

چند سالی است که سایت بهین یاب به عنوان درگاه اطلاعات و خدمات صنعت، معدن و تجارت بخشی به نام تامین مالی وجود دارد که دارای زیر مجموعه های زیر می باشد، تامین مالی با  توجه به توضیحات داخل بهین یاب در راستاي اقتصاد مقاومتي انجام می شود. چگونه جهت تامین مالی در بهین یاب ثبت نام کنم ؟

 • تامين مالي بنگاههاي توليدي كوچك،متوسط و طرحهاي نيمه تمام

 • ثبت درخواست ضمانت نامه صنايع كوچك

 • تامين مالي بنگاههاي توليدي در راستاي بازسازي و نوسازي

 • تامين مالي بنگاه هاي كوچك، متوسط و طرح هاي گردشگري و صنايع دستي

وام و تسهیلات تولید صنعت و کارخانه در اصفهان

شهر اصفهان یکی از شهر های پر رونق صنعتی به لحاظ احداث واحد های صنعتی اعم از کارخانه و کارگاه می باشد. اگر قصد دریافت و به عبارتی گرفتن وام تولید و یا همان تسهیلات تولید جهت صنعت و کارخانه و یا کارگاه خود در اصفهان را دارید؛ می توانید درخواست وام و تسهیلات تولید صنعت و کارخانه را با همکاران ما در میان بگذارید تا بهترین بسته وام تولید و یا همان تسهیلات تولید موجود در هر زمان به شما معرفی شده و در کلیه مراحل کار در ادارات ذی ربط و یا بانک های عامل تا اخذ وام و تسهیلات همراه شما باشیم.

قابل توجه متقاضیان  وام و تسهیلات تولید، صنعت و کارخانه

به اطلاع کلیه بازدید کنندگان این صفحه و متقاضیان و ارباب رجوعان در خصوص موضوع وام و تسهیلات می رساند که موسسه حقوقی فرا داد گستر فربد سپاهان بر اساس اساسنامه خود تنها به ارائه كليه خدمات حقوقي توسط وكلاي ذيصلاح دادگستري می پردازد.

فلذا بدیهی است که کلیه خدمات وام و تسهیلات تولید، صنعت و کارخانه این موسسه هم در راستای فعالیت قانونی فوق الذکر بوده و شامل مواردی اعم از وکالت در کلیه ادارات ذی ربط اعم از صنعت، معدن تجارت و بانکها و ارائه مستندات و مدارک مورد منجمله طرح های توجیهی  می باشد .

موکداً تاکید می شود که این موسسه و مدیریت آن هیچ گونه فعالیت و یا مشاوره در زمینه خرید و فروش امتیازات انواع وام و تسهیلات و یا برخوردار نمودن مراجعین از حقوق و امتیازات خاص که ماهیتاً غیر قانونی است، نداشته و ندارد. (خرید و فروش وام بانکی و جنبه های غیر قانونی آن )

 

مطالب مرتبط :

6 دیدگاه در “وام تولید و تسهیلات تولید

 1. برای تولید پلاستیک

 2. بابک قربانی زاده گفت:

  سلام
  کلا سر کاری است چون وب سایت بهین یاب اصلا کار نمیکند

  1. امید جهانمرد گفت:

   با سلام و عرض ادب
   وب سایت بهین یاب وب وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت هست و به خوبی هم کار می کند.
   لینک وب سایت بهین یاب :
   http://behinyab.ir/
   با سپاس

 3. عباس گفت:

  سلام برای خریدماشین آلات بادکنک سازی چقدسرمایه لازم است؟آیابرای تاسیسش وام میدن؟

 4. مرتضی دهانی گفت:

  با سلام.سوله ای به ابعاد تقریبا 15 در 60 متر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *